Vrchotovy Janovice  - Týnec n.Sázavou   0 : 4  ( 0 : 3)

Branky  :  21.Krejčí,25.Horký,44.Stibůrek,52.Skalický,

Sestava  Týnce n.Sázavou :

Koukol(78´Dvořák ) - Štamberský,Havelka,Stibůrek „K“

Kopta (84´Povolný),Horký,Kavoň,Skalický,

Nikrmajer(67´Unger),Krejčí Michael,Vavrek Jakub (72´Chrpa),

V úvodu zápasu hlavičkoval Sochůrek jen těsně vedle tyče, Novotného střela se rovněž mezi tři tyče nevešla. Domácí se dále snažili o kombinaci,ale do žádné velké šance se  nedostali.Postupem času se mírná herní převaha  přenesla na týnecké kopačky. V rozmezí několika minut potrestali hosté dvě chyby v defenzívě a odskočili na 0 : 2. Domácí  odpověděli  střelou Sochůrka zpoza šestnáctky,kterou Koukol,sice nadvakrát,zpacifikoval.Před odchodem do kabin bylo domácím ještě hůře . Zcela volný Stibůrek zvýšil  z hranice  šestnáctky „angličanem“ na 0 : 3.

I ve druhém poločase začali domácí  aktivně. V 52.min. ale propálil Skalický domácího brankáře a bylo rozhodnuto -  0 : 4. Janovičští se i nadále snažili pokořit týneckou defenzívu. V 57.min.nastřelil Novotný z několika metrů brankáře a dorážku Pešty vykopl z brankové čáry obránce Týnce. Ve zbytku zápasu drželi hosté domácí na distanc a v klidu dovedli zápas do vítězného konce.