VRCHOTOVY  JANOVICE -  TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV    5 : 0  ( 3 : 0)

Branky : 9´ Pešta,18 ´Novotný, 28´(PK) a 50´Němec, 53´Sochůrek,

Sestava   Trhového Štěpánova :

Steiner P.(70´Morkus) – Žaloudek,Steiner D.“K“,Černický,Staněk,Lachout

Pánek(5´Neděla),Špička(46´Marvan),Bernášek

(65´Kadlec),Petřina,Fruhauf(35´Chvojka)

V úvodu zápasu  museli trenéři na obou stranách „ sáhnout“ do  sestav. Neuběhlo ani pět minut a nuceně musel střídat janovický Suchan a štěpánovský Pánek - oba hráči si natáhli sval.  Domácím se podařil vstup do utkání . V 10.min. vyskočil na centr z pravé strany nejvýše Pešta a hlavičkoval přesně – 1 : 0. V 18.min. naservíroval Rezek míč před branku a Novotný byl včas na správném místě -   2 : 0.   Ve 28.min. fauloval štěpánovký kapitán v pokutovém území Novotného a penaltu proměnil s jistotou Němec–3 : 0.

Do druhé půle domácí doslova vlétli.  Ve 48.min. byl faulován svým protějškem v pokutovém území Němec,pokutový kop ale Vávra  neproměnil. Svoji chybu  napravil o několik minut později. Dlouhým výkopem vybídl do  souboje Němce s Patrikem Steinerem z kterého vyšel vítězně domácí kapitán – 4 : 0. Nejhezčí akce celého zápasu přišla v 53.min. zápasu. Michal Rezek se uvolnil na lajně, milimetrovým centrem poslal míč Sochůrkovi proti noze a ten trefil přesně za tyč – 5 : 0.     Ve zbytku  zápasu pak domácí kontrolovali vývoj utkání . Slibných šancí bylo před štěpánovskou brankou několik,ale další branka již nepadla.