VRCHOTOVY  JANOVICE -  PRAVONÍN „A“  0 : 2  ( 0 : 1)

Sestava  Pravonína :

Janáček-Kotek,Hoch,Lejček,Kodeda(70´Kůžel),Babický „K“

Vlasák,Červeňák,Hrubeš,Sibal Marek(85´Zavadil),

Sibal Michal(74´Brzek),

Domácí stále bez zraněných Hrdloviče, Suchana a Střihavky na dovolené byli blízko gólu již v5.min.Novotný poslal ale míč přímo do náruče brankáře. Hosté šli ve 13.min. do vedení polomastnou a ještě někým tečovanou  střelou – 0 : 1 a byla to první a poslední střela na brankáře Vávru za celý první poločas. Domácím nelze upřít snahu o vyrovnání , ale dostat míč do sítě soupeře  nebylo janovickým hráčům přáno.  Minimálně tři šance na vyrovnání byly gólové,ale zůstaly bohužel  nevyužity.

Ve druhém poločase využili hosté školácké chyby domácí defenzívy při autovém vhazování a Michal Sibal poslal hosty do dvoubrankového vedení. O několik minut mohl upravit skóre zápasu domácí kapitán Němec,ale nezacílil přesně. I nadále vrhli domácí všechny síly do útoku a snažili se vrátit do zápasu.  Ale jak bylo v úvodu zmíněno,  nebylo domácím přáno. Přímý kop Rezka skončil  na  tyči a z dalších akcí se také nic neurodilo. Hosté tak z minima vytěžili maximum.