Středočeský KFS, OFS Benešov

Vrchotovy Janovice - Nespeky B

29.05.2019 18:04

VRCHOTOVY JANOVICE – NESPEKY B 2:5

Domácím se zápas nevydařil. Již na začátku zápasu se měnil stav na 0:1 a ve 22. minutě si vsítil
Pešta zbytečný a hlavně laciný vlastní gól – 0:2. O minutu později sice snížil Němec z penalty na 1:2, ale
hosté odskočili v 28. minutě brankou Hamajdy na 1:3.

Ve druhém poločase se sice domácí snažili, ale na fotbalově lepší hosty to bylo málo. Za zmínku stojí Křemenova střela ze dvaceti metrů, kterou Vejvoda vytlačil na rohový kop, jinak měli hosté hru pod kontrolou a brankami Jasze a Vojkůvky posunuli skóre na 1:5. V závěru zápasu snížil Němec hlavou na 2:5.

Branky: 23. a 88. P. Němec – 8. a 79. R. Vojkůvka, 22. P. Kadeřábek, 28. Š. Hamajda, 55. A. Jasz. Rozhodčí: Kocan. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:3.

Vrch. Janovice: Vávra – Trojan (78. Bursík), M. Fišer (85. D. Fišer), Suchan, Novotný, Sochůrek (46. Křemen), Němec, Hrdlovič, Dvořák, Pešta, Čedík.
Nespeky B: Vejvoda – Matyášek, P. Rublič, Kačírek, Hamajda (84. Myslivec), Kadeřábek (67. Kopecký), Braný, Jasz, Sysel, Vojkůvka, Pohořelý.