VRCHOTOVY  JANOVICE -  NESPEKY „B“    2 : 2  ( 0 : 1)

Branky  : 65´Rezek, 90´Novotný – 5ˇPešta D.,62´Hamajda,

(64´Bursík),Střihavka,Sochůrek(71Ślabý),Rezek, Novotný, Němec „K“

Sestava   Nespeky „B“ :

Drážek – Kuželka( 82´Drnec A.),Rublič“K“,Cvrček,Čáp

(54´Vojkůvka R.),Pohořelý,Kadeřábek,Sysel,Hamajda,Pešta D.,Jasz,

Bez zraněných Hrdloviče,Suchana a snad ???? nemocného Zemana začali utkání za slunečného počasí lépe hosté.Po školácké chybě domácích a prohraném souboji uprostřed hřiště ,se dostala dvojice  Pohořelý – Pešta do rychlého brejku a David Pešta se v koncovce nemýlil- 0 : 1. Do konce prvního poločasu působili  hráči v bílomodrém fotbalovějším dojmem, byli vidět i více na míči. Domácí se sice snažili,ve hře byla ale řada nepřesností, nechyběla však bojovnost.  Do konce poločasu se tak hrálo více uprostřed hřiště bez šancí na obou stranách.

Do druhého poločasu vstoupili domácí daleko lépe než do prvního dějství . Zatlačili hosty a vyrovnávající branka visela na vlásku. Nejdříve se proti Drážkovi neprosadil Němec a i proti Novotnému vytasil brankář Nespek super zákrok. Domácí museli být ale i nadále v defenzívě obezřetní. Jakmile se hosté dostali k míči , rychlé protiútoky byly nebezpečné. Ukázkou byla 62.minuta zápasu. Po zbytečné ztrátě míče zvýšil Hamajda do otevřené  obrany na 2 : 0. Domácí se ale vrátili do zápasu o několik minut později. Po menším závaru se před brankou Nespek prosadil Rezek – 1 : 2. Zajímavé momenty z hlediska gólových šancí  byly k vidění až v posledních minutách zápasu. Nejprve si hosté vylámali zuby na Vávrovi, který chytil v pádu nohama jasnou tutovku, v  90.min. našel Čedík  ukázkovým centrem hlavu Novotného,který poslal míč přesně do šibenice- 2 : 2.