VRCHOTOVY  JANOVICE  -   MEZNO   6 :1 ( 2 :1)

Rozhodčí :  Konvička Petr- Stibůrková Zuzana, Kramný Tomáš,

Branky : Němec P.-2 ( 1x z PK), Střihavka M.,Kahoun J.,Slabý R.,Sochůrek A.,

Rouš(61´Kahoun J.),Novotný,Němec „K“(83´Zeman),

Mezno :

Doskočil „K“-Kubec,Kulvajt,Růžička,Bursík P.,Volalík,Adam,Helma(79´Kahoun Z.),

Šváb,Mazour J., Mikolášik(70´Mazour T.),

Od první minuty udávali domácí tempo hry a vyvinuli tlak na branku soupeře. Během prvních patnácti minut se dostali do několika  slibných pozic.  Zakončení bylo ale  nepřesné , nedůrazné, nebo v brance Mezna čaroval při střelách Sochůrka,Střihavky a Němce brankář Doskočil. Stav zápasu se tak změnil až v 19 .min. V pokutovém území byl faulován Honza Novotný a nařízenou penaltu proměnil Pavel Němec – 1 : 0 I nadále byli vidět více domácí, patřil jim i střed hřiště, ale před brankou opět chyběla přesnost a finální přihrávka do gólového zakončení. Ve 33.min.využili hosté chyby v domácí defenzívě a Michal Šváb s pomocí tyče srovnal skóre na 1 : 1. Domácí ale ihned kontrovali. Pavel Němec se protáhl obranou Mezna a po kličce brankáři uklidil míč do prázdné branky.

Druhé dějství začali sice hosté aktivněji, většinou se ale hrálo uprostřed hřiště, bez šancí na obou stranách.V 67.min.  nastřelil po rychlém brejku Honza Novotný břevno mezenské branky a dobíhající Milan Střihavka poslal míč hlavou za brankovou čáru a  vnesl klid do domácích řad -  3 : 1.  Hostům začaly postupně docházet síly a poslední desetiminutovka byla ze strany domácích přímo excelentní. V 80.min.prošel Jirka Kahoun svým typickým slalomem přes dva bránící hráče a parádní střelou do šibenice zvýšil na 4:1. O několik minut později si na odražený míč naběhl Roman Slabý a přízemní střelou na zadní tyč rozvlnil síť- 5 : 1.  Účet zápasu „podepsal“ v 88.min. Tonda Sochůrek. Profesorským lobem přes vybíhajícího brankáře stanovil výsledek zápasu na 6 : 1.