VRCHOTOVY  JANOVICE -  DOLNÍ KRALOVICE    2 : 0  ( 1 : 0)

Němec„K“(25´Rouš),Rezek,

Sestava   Dolních Kralovic :

Doležal-Kotrč,Bystričan „K“,Lebeda,Smejkal(65´Vrkoslav),Pozner,Hanousek

Maršoun,Jelínek,Vošický,Kotýnek,

Další mistrovský zápas se hrál za nezvykle horkého slunečného počasí. Domácí začali zostra. V 7.min se protáhl do pokutového území Pavel Němec,přesnou přihrávkou našel volného Michala Rezka,který za  pomocí tyče otevřel skóre zápasu – 1 : 0. Hosté tahali za kratší konec provazu. Především se čekalo daleko víc od Hanouska(,kterého  ale pokryl stoprocentně Tonda Sochůrek) a Vošického. Domácí hýřili naopak aktivitou,ale do cesty se jim postavilo nucené střídání kapitána Němce a také bezchybný výkon Dolnokralovického brankáře. Do konce poločasu se tak diváci další branky nedočkali.

Ani ve druhém poločase neviděli diváci zlepšený výkon hostů. Domácí pokračovali v dobrém výkonu a kontrolovali vývoj utkání. V 54.min .poslala „česká ulička“ od Vendy Rouše do šance  Honzu Novotného ,který v koncovce nezaváhal – 2 : 0. Druhé dějství se i nadále dohrávalo v poklidu.  Hosté byli směrem dopředu zcela neškodní a jejich aktivitu nezvedl ani střídající Vrkoslav. Na druhé straně se mohlo skóre posunout hlavně po střele Milana Střihavky,ale střela se mezi tři tyče nevešla.Stínem utkání bylo, po zbytečně přehnaném ostrém střetu Kotýnka, zranění Pavla Němce a také neúčast Milana Havlína !!!!!! Jeho chování těžce nesl jak vedoucí mužstva pan Čech, tak i prezident Vrchotojanovického klubu.