Vrchotovy Janovice  -  Chotýšany    1 : 5 ( 0 : 3)

Branky  :  62 .Němec -  2.  a 15.Říha, 42.Radosta, 60. a 90.Korecký Arnošt,

Vávra – Trojan,Hrdlovič, Suchan, Čedík, Křemen.Střihavka, Sochůrek (71.Linhart),

Dvořák, Novotný(39.Kleňha), Němec „K“,

Sestava  Chotýšan :

Kumšta- Hanibal,Korecký Š.,Říha,Hoch,Povolný „K“,Radosta,Vaňkát(26.Sysel),Bejbl,

Korecký A.,Hons( 72.Straka),

Poslední podzimní zápas a hlavně první  poločas , přinesl zklamání !!! Je sice pravdou, že Pavel Němec odehrál zápas s bolestí v obou kyčlích,   Honza Novotný se začínající virózou  a šrámy ze zápasu v Mezně, ( Láďa Pešta,Venda Rouš,Petr Szekér, Jirka Kahoun ,Martin Bursík -  chyběli pro zranění),  ale i tak bylo prvních 45.min. v  jakémsi  strašném  útlumu .Hostům naopak vyšel začátek zápasu .Ve 2.min. sice Tomáš Vávra vychytal brejk A.Koreckého, míč se ale  po nevydařeném odkopu Robina Hrdloviče  dostal na velké vápno  a Říha prostřelil vše před sebou- 0 : 1.  V 15.min. zahrávali  hosté rohový kop,míč proletěl celým  naším malým vápnem !!!!!! a na brankové čáře se prosadil opět Říha – 0 : 2.  Hosté měli hru i nadále pod kontrolou, naši hráči se fotbalově k ničemu nedostali. Další ránu do našich řad přinesla 42.min.  Po zbytečném rohovém kopu  se  tzv. „ na zadní „ trefil  Radosta  přesně  hlavou  k tyči – 0 : 3.

Ve druhém dějství  naše  mužstvo  sice výrazně přidalo, ale před brankou jsme se gólově neprosadili. Hosté  se  naopak z rychlého brejku v 60.min.  dostali, sice se štěstím, do čtyřbrankového vedení. V 62.min. se fotbalové štěstí usmálo i na naše mužstvo. Kumšta nezkrotil centr do malého vápna  a  Pavel Němec doklepl míč do sítě – 1 : 4.  Začali jsme se tlačit za dalším gólem . Další snížení mohla přinést dělovka  Petra Dvořáka , míč ale vyškrábl brankář z pod břevna nad branku . S blížícím se koncem zápasu  nám toho pozorná hostující obrana již moc nedovolila.V poslední minutě zápasu  doběhl A.Korecký  dlouhý balon za naši obranu ( Tomáš měl „jít“ z branky o hodně dříve )  a podél brankáře  poslal míč do sítě – 1 : 5.