Středočeský KFS, OFS Benešov


Vrchotovy Janovice "A" - Sokol Ostředek

11.09.2011 21:18

 

11. září

3.kolo OP II. třídy

Vrchotovy Janovice „A“ – Sokol Ostředek   2:2 (2:1)

branky: Střihavka, Langer – vlastní, Kukla

Sestava domácích:

Vávra T. - Kadlec J., Kahoun J., Linhart R., Langer D. - Střihavka M., Kněnický P., Sochůrek A. „C“, Prchlík M. - Vrkoslav R., Bursík M.

Střídali: (45´ Novotný za Kadlece, 55´ Havlín Milan za Kněnického, 72´ Němec za Bursíka)

Rozhodčí: Hocek – Murgač, Bačinský     diváků:  100

ŽK: Prchlík – Florián, Škvor M.-2, Vildman, Macháček

ČK: Škvor M.

Domácí měli od začátku utkání mírnou převahu, kterou vyjádřili také několika slibnými šancemi, kterým však chybělo přesné zakončení nebo je pochytal hostující brankář. V polovině první půle se aktivita na obou stranách vyrovnala ale hlavně tím, že janovičtí ubrali na pozornosti i rychlosti. To se jim vymstilo v 32. minutě, kdy po rohovém kopu a slabé koncentraci se míč odrazil od domácího hráče a skončil za zády T. Vávry.

Janovičtí se ale vzchopili, přidali na důrazu a dvěma góly M. Střihavky (37´) a D. Langera (40´) během 3 minut otočili stav utkání ve svůj prospěch. Domácí mohli do poločasu dokonce zvýšit náskok, ale bohužel nevyužili ke skórování ani hlavičky Bursíka, která šla nad bránu, ani samostatného úniku R. Vrkoslava z poloviny hřiště, kterého vychytal brankář hostů.

V druhé půli pokračovala nepřesná hra domácích a postupně přibývalo faulů na obou stranách. V 55 minutě za podražení a po druhé žluté kartě musel předčasně pod sprchy hostující kapitán M. Škvor. Ale ani v deseti se ostředští hráči nestáhli do obrany a snažili se o vyrovnání, což se jim nakonec podařilo po pěkné individuální akci L. Kukly v 63. minutě. Ani přes zvýšené úsilí domácí svoji přesilovku nevyužili a nakonec se rozešli s mužstvem Ostředku nerozhodně. 

—————

Zpět