Trhový Štěpánov  „A“ - Vrchotovy Janovice –  2 : 2 (2 : 2)

Rozhodčí : Pessr-Malý,Stibůrková ,

Branky:  Němec P., Szekér P.,

Sestava:Vávra-Suchan,Trojan,Čedík,,Szekér,Střihavka(80´Turovský),Slabý(64´Rouš)

Sochůrek,Rezek,Novotný(64´Zeman),Němec „K“,

Že fotbal nemá logiku,jsme se přesvědčili při zápase v Trhovém Štěpánově. Úvod zápasu byl z naší strany přímo excelentní. Již ve 2.minutě vydláždil Milan Střihavka českou uličku pro Pavla Němce,který po kličce brankáři poslal naše mužstvo do vedení – 1 : 0. Naše mužstvo velice dobře kombinovalo a domácí se octli pod velkým tlakem. V 7.min. zvýšil na zadní tyči Petr Szekér na 2 : 0, v  10.min.  nastřelil Tonda Sochůrek v obrovské šanci tyč. Bylo otázkou času,kdy naše mužstvo soupeře tzv. další brankou dorazí. Před brankou Štěpánova jsme ale začali zahazovat jednu šanci za druhou, v zakončení nám chyběla tzv. sportovní kamarádská spolupráce. Minimálně ve třech akcích stačilo předložit míč před prázdnou branku spoluhráči a mohlo být vymalováno. Jenže se tak nestalo, naše mužstvo vypadlo z tempa hry,na hráče padla deka. A tak z čista jasna udeřilo na druhé straně.  V 15.minutě  propadl míč po nezdařilém odkopu k domácímu Trpšovskému a jeho neslaná nemastná střela skončila v síti – 1 : 2. Ve 25.minutě neodvrátila naše obrana přímý volný kop z poloviny hřiště,míč padl Trpšovskému na malém vápně na hlavu a lehká teč znamenala vyrovnání- 2 : 2. Do konce poločasu jsme se již neprobudili ,za zmínku stojí pouze brejk Honzy Novotného ve 45.min.,který domácí brankář vytáhl na rohový kop,z kterého ale nezapršelo.  Po celý druhý poločas jsme měli velkou územní převahu. Domácí se jen sporadicky dostávali přes polovinu hřiště, devět hráčů bylo přikováno před pokutovým územím a bránilo výsledek. Naše mužstvo si vypracovalo několik slibných šancí ,ale poslat míč do sítě nám souzeno nebylo. To se podařilo v 80.min. Pavlu Němcovi,ale jeho hraniční postavení(které se pouští) signalizoval AR1 jako „ofside“???????? V samotném závěru si domácí obranný val pomohl více jak stoprocentním penaltovým zákrokem, ke kterému se hlavní rozhodčí nadechl,ale nevydechl………………!! Domácí tak remízu ukopali!!!