Sokol Teplýšovice „B“Vrchotovy Janovice   0:3 (0:1)

Vávra T. - Suchan S., Kahoun J., Linhart R. „C“, Hrdlovič R. - Střihavka M., Sochůrek A., Prchlík M., Bursík M., - Vrkoslav R., Němec P.

Střídali: 75´ Havlín (za Němce), 80´ Čedík (za Sochůrka)

ŽK: Prchlík, Bursík

Rozhodčí: Konvička – Žarnecki, Žába

Diváků:  80

Proti mladému  domácímu  týmu  začalo naše mužstvo velice aktivně. Již v 6. minutě si vyměnili míč  krásnou narážečkou Hrdlovič - Bursík, do volného prostoru si naběhl VRKOSLAV a podle vybíhajícího brankáře  poslal míč do sítě - 0 : 1. Domácí mladíci však nesložili zbraně a dlouhými nákopy zaměstnávali naši obranu. Nejvíce nás ohrožovala domácí pravá strana. Zde se také v 15. minutě zrodila první šance domácích – na přetažený centrovaný míč na naše malé vápno však domácí útočník nedoskočil. Naši hráči pochopili, že musí hrát více zodpovědně také „dozadu“ a přecházet jednoduše do protiútoků.

Z jednoduchosti se také zrodily dvě naše velké gólové šance. Ve 25. minutě našel Němec ideálně na penaltě Vrkoslava, ale jeho střela z první v brance neskončila. Ve 35. minutě se proháčkoval před domácího brankáře Němec, ale ani jeho střela v síti neskončila. Na druhé straně zahrozili ve 42. minutě domácí rohovým kopem, ale Vávra vytlačil míč přes břevno na další rohový kop.

Do druhého poločasu vlétlo naše mužstvo opět aktivně.  Ve 48. minutě posadil Sochůrek z rohového kopu míč na hlavu Prchlíka a po jeho nahrávce Roman Vrkoslav doklepl míč do sítě - 0 : 2.  V 59. minutě zahrával Tonda Sochůrek přímý volný kop a ideálně přes zeď zvýšil na 0 : 3. Tím bylo o výsledku zápasu prakticky rozhodnuto. Domácí se sice  stále tlačili před  naši branku a  v 80. minutě dokonce nastřelili tyč naší branky. To bylo ale vše a s  postupem času si tak naše mužstvo dokráčelo zaslouženě pro tři cenné jarní body.