Středočeský KFS, OFS Benešov


Sokol Pravonín "A" - Vrchotovy Janovice "A"

24.11.2011 22:06

20. listopadu – muži „A“

13.kolo OP II. třídy

Sokol Pravonín „A“ –  Vrchotovy Janovice „A“ 0:2 (0:1)

branky: Vrkoslav R., Prchlík M.

Sestava Vrchotovy Janovice:

Mrázek R. - Novotný T., Kahoun J., Linhart R. „C“, Hrdlovič R. - Daniel P., Prchlík M., Sochůrek A., Střihavka M. - Vrkoslav R., Němec P.

Střídali: 55´ Kněnický (za Linharta), 80´ Bursík (za Němce)

ŽK: Prchlík M., Mrázek R., Rouš V. (na lavičce)

Rozhodčí: Míka Ladislav - Murgač Ladislav, Rathan Jaromír

Diváků: 60

      Nastoupili jsme s jedinou změnou v sestavě. Na postu gólmana zaskočil za Tomáše Vávru (menší zákrok na koleni) Radek Mrázek a hned udržel nulu! Začali jsme výborně a už ve 2. minutě byl zralý "na žlutou" domácí obránce po faulu na R. Vrkoslava. Místo karty ale přišel gólový trest, nařízenou standartku ještě soupeř odvrátil na roh (kopal opět Tonda Sochůrek) a míč propadl až k M. Prchlíkovi, kterému už stačilo jen nastavit "placíru" a bylo to 0:1! Za tohoto příznivého stavu naši hráči i nadále kontrolovali hru. Ve 25.min. neusměrnil centr M. Střihavky do sítě hlavou A. Sochůrek, ve 36.minutě měl gólovku na hlavě Pavel Němec, ale domácí obránce byl o vteřinku rychlejší a poslal míč do bezpečí. 

     Do druhé půle jsme vstoupili nešťastně. Po nákopu za obranu a vyraženým míčem se po střetu našeho brankáře s útočníkem kopala penalta, kterou ovšem "zřejmě zhypnotizovaný" hráč neproměnil. V kabině o poločase burcující trenér a vedoucí mužstva a hlavně skvělí diváci, kteří byli dvanáctým hráčem hnali janovické hráče o to více dopředu. Nemohlo to však skončit jinak než gólem. Petr Daniel ještě netrefil tutovku z hranice velkého vápna, ale po perfektním ťukesu obešel "Vrky" brankáře a přidal potřebnou pojistku. 

      Naše mužstvo podporované skvělými diváky stále kontrolovalo hru, ale hrálo se spíše mezi oběma vápny. Domácí  se od 65.min. sice  tlačili stále více a více před naše pokutové území, otevřeli zcela hru a zapomínali na zadní vrátka. V 70. minutě si pohrál se dvěma obránci A. Sochůrek, ale nebylo mu přáno poslat míč kolem strnulého brankáře do sítě. O 5 minut později se na penaltě uvolnil P. Němec, ale ani jeho střela z otočky neskončila v síti.  Domácí hráli vabank, a z toho se rodily naše brejky, které však v brance neskončily. Všechny další standartky jsme někdy i se štěstím a také s pomocí břevna tři minuty před koncem vyřešili, skóre se až do závěrečného hvizdu rozhodčího neměnilo a vezeme tak domů "zlaté" tři body!

 

—————

Zpět