PŘESTAVLKY   –  VRCHOTOVY JANOVICE  -   4  :  2  ( 1  :  0 )

Branky: 3.Moravec,60.Braný,64.Střihavka,85.Braný-77.Střihavka,80.Fišer M.,

Rozhodčí : Rezek Milan,

Sestava:Vávra-Trojan,Linhart(85.Fišer D.),Pešta,Čedík,Suchan,Střihavka,Fišer M.,Dvořák(60.Křemen), Novotný,Němec “K „(56.Bursík),

První jarní zápas jsme nezahájili dobře. Již ve 3.min. namazal Milan Střihavka míč domácímu Moravcovi a rychlá střela k tyči Tomáše Vávru překvapila – 1 : 0. Dále jsme byli svědky řady nepřesností, míč hráče na obou stranách vůbec neposlouchal. Za zmínku pouze stojí souboj Pavla Němce s domácím Pantoflíčkem, z kterého si „odnesl“ náš kapitán tvrdý úder loktem do levé oblasti hrudníku. Ve druhém poločase začala být hra vzácně vyrovnaná. K naší smůle odstoupil pro bolesti žeber ze hry Pavel Němec( jeho start v dalších zápasech je zatím ve hvězdách………) a o několik minut poté zvýšili domácí po rohovém kopu a několika tečích !!!!!!! na brankové čáře na 2 : 0. Další pohroma nás postihla v 64.min. zápasu. Milan Střihavka poslal „malou domů“, míč na nerovném terénu přeskočil nohu vybíhajícího Tomáše Vávry a ten doputoval k naší smůle až do branky – 3 : 0. Pro všechny naše diváky až příliš silná káva……….. Jiskřičku naděje přinesly pro naše mužstvo další minuty zápasu. Nejdříve Milan Střihavka poslal míč z rohového kopu přímo do branky – 3 : 1  a v 80.min. trefil Michal Fišer z levé strany horní růžek branky – 3 : 2.  Domácí byli rázem vývoje zápasu zaskočeni, začalo se hrát“ vabank“. Bohužel v 82.min. nevydržel Vláďa Pešta trojí okopávání ze strany domácího Novotného a v přerušené hře nakopl míč směrem na protihráče. Ten poté Vláďu Peštu napadl,došlo ke vzájemné strkanici,kterou posoudil rozhodčí k naší nelibosti – oba hráče vyloučil !!!!!!!  Dílo zkázy bylo dokonáno v 85.min. Po nevydařeném odkopu Jirky Trojana vznikl před naším pokutovým závar a po několika „minelách“jak našich hráčů tak i soupeře,se  přece jenom  trefil do míče Braný a upravil na konečných 4 : 2.