Středočeský KFS, OFS Benešov

Postupice - Vrchotovy Janovice

21.05.2019 16:57

POSTUPICE – VRCHOTOVY JANOVICE 1:1

Přes domácí převahu a množství neproměněných šancí nakonec Postupice uhráli jen jeden bod. Ujali se vedení ve 12. minutě Zdeňkem Žížalou – 1:0. Potom ale neproměňovali jednu šanci za druhou, za což byli zaslouženě potrestáni. V 84. minutě po dvojnásobném špatném odkopu domácí obrany hosté vyrovnali Němcem na 1:1. Postupice tak Vrchotovým Janovicím neoplatily podzimní střetnutí, které se ani nedohrálo, a obě mužstva se rozešla smírně.

Branky: 13. Z. Žížala – 83. P. Němec. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Postupice: Kladiva – Urban, Žížala, Brabenec (77. Mareš), Slovák, Cvrček (81. Pýcha), Chudlařský, Šetek, Zeman, Balcar, V. Vender.

Vrch. Janovice: Vávra – Trojan, Suchan, Rouš (78. Čedík), Novotný, Linhart, Sochůrek, Němec, Křemen, Dvořák (78. Bursík), Pešta.