Středočeský KFS, OFS Benešov

Nespeky B - Vrchotovy Janovice

31.10.2018 16:27

NESPEKY B – VRCHOTOVY JANOVICE 4:1

Nespeky se v posledních zápasech zvedly a odpoutaly se tak ode dna, když ze čtyřech utkání uhrály 9 bodů. Tentokrát poměrně lehce přehrály oslabené Vrchotovy Janovice. V první půli se nejprve trefil Kadeřábek a Sysel. Ve druhé půli vše korunoval dvěma góly Matyášek. Hostů se podařilo pouze snížit v závěru Němcem.

Branky: 48. a 57. O. Matyášek, 22. P. Kadeřábek, 35. V. Sysel – 84. P. Němec. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Nespeky B: M. Vejvoda ml. – Straka, Matyášek, P. Rublič, Pohořelý, Hamajda, Kadeřábek (46. Kačírek), Sysel, L. Rublič ml., Tyrner, Kumpošt (85. L. Rublič st.).

Vrch. Janovice: Bursík (46. Pešta) – Trojan, Suchan, Novotný, Linhart, Kleňha (46. Mrázek), Němec, Křemen, Dvořák, Čedík, Vávra.