ČERČANY   –   VRCHOTOVY JANOVICE  -  2  :  0  ( 1  :  0 )

Branky:  30.Čeljustka, 69.Topič,

Rozhodčí : Murgač Ladislav,

Sestava :  Bursík -Trojan,Linhart(20.Kleňha),Hrdlovič(46.Křemen),Čedík,Střihavka, Sochůrek, Fišer M.,Pešta, Rouš,Dvořák,

Pohledem na sestavu našeho mužstva nenajdete jména: Vávra,Suchan,Němec ,Novotný.  I pro mě to je skličující a u některých jmen  doslova zarážející. Máte před sebou zápas, ve kterém byste měli bodovat , ale přitom trnete od pátku hrůzou, jak to všechno dopadne. Nemáme tak široký kádr ,(to si může dovolit v dnešní době pouze Slávie) abychom klíčové hráče nahradili. To si uvědomuje  jen několik lidí !!! I přesto, jsme v prvních patnácti minutách měli v Čerčanech dvě gólovky a zdálo se,že je jen otázkou času,kdy to“tam padne“. Jenže: ve 20.min. střídal nuceně  Radek Linhart.  Došlo k přeskupení našich řad, najednou jsme nebyli v útoku vůbec nebezpeční a domácí udeřili.  Ve 30. min. dostal nejlepší domácí střelec Čeljustka od našich obránců až příliš mnoho prostoru a dostal Čerčany do vedení  – 1 : 0. O poločase střídal nuceně další náš středový hráč Robin  Hrdlovič  a zjistíte,že vám chybí už šest hráčů !!!!!! a  k tomu ještě Tonda Sochůrek nastupoval do druhého  poločasu s naraženým kolenem a  nakopnutým lýtkem. Pro slabé povahy až příliš silná káva…………..  Druhé dějství se spíše odehrávalo ve středu hřiště, moc toho k vidění nebylo. Domácí využili zaváhání naší obrany v 69.min.  a po rohovém kopu zvýšili Topičem na 2 : 0. I přes veškerou snahu našich hráčů jsme toho bohužel  směrem dopředu nevymysleli. Snad se mohla ujmout střela Tondy Sochůrka a v samotném závěru neproměnil pokutový kop Milan Střihavka………. . Více snad již nekomentovat !!!!!