Středočeský KFS, OFS Benešov

1. kolo poháru OFS Benešov

20.08.2011 20:12

V sobotu 20. srpna 2011 od 17:00 hodin bylo odehráno utkání 1. kola poháru OFS Benešov.

Sokol Vrchotovy Janovice - SK Pyšely    1 : 2 (0 : 1)

branky: Rouš – Vlach, Chadraba

Sestava Sokol Vrchotovy Janovice:

Dán - Trojan, Toman, Čedík, Suchan - Vlach, Havlín Milan, Rouš Václav „C“, Hrdlovič - Kleňha, Vacek

Střídali : Litoš za Vacka, Kovář za Vlacha

Hl. rozhodčí : Berenda K., na čarách : Dvořák P., Cigler J.,  50 diváků

V prvním poločase byl k vidění z počátku souboj dvou vyrovnaných mužstev, postupem času však začali mít navrch hosté a vytvořili si mírnou převahu, při které dvakrát zazvonilo břevno našeho brankáře. Napotřetí už svoje úsilí hosté z Pyšel korunovali gólem těsně před koncem poločasu.

Ve druhé půli byla vidět snaha našich hráčů o vstřelení gólu, ale díky mnoha nepřesným přihrávkám často končily nadějné příležitosti na kopačkách soupeře. Přesto se podařilo vyrovnat v 73 minutě Václavem Roušem, po několika minutách však zvýšili hosté na konečných 1:2 a ani závěrečný tlak našich hráčů už k vyrovnání zápasu nevedl. Naše účinkování „B“ družstva v letošním ročníku poháru OFS tak skončil již v prvním kole.