Vrchotovy Janovice - FK Soběhrdy   1 : 1  ( 1 : 1)

Branky: Střihavka Milan - Jonszta Martin

Sestava Vrchotovy Janovice:

Dán R. – Suchan S., Zeman J., Hrdlovič R., Szekér P. (46´Rouš V.), Střihavka M., Sochůrek A. (46´Havlín Milan), Slabý R. (60´Trojan J.), Rezek M. - Novotný J., Němec P. „K“

Sestava Soběhrdy:

Oberleitner - Hlavnička (80´Němec), Kuchta, Procházka „K“, Černý, Rozehnal, Prikner, Bártík, Bohata, Špidra, Jonszta

Za úmorného vedra byli v úvodu zápasu více vidět hosté a šli v 10. min. do vedení. Režisér Bohata vyslal do brejku Jonsztu, který  s pomocí teče prostřelil Radka Dána – 0 : 1. Od 20.min. domácí hru vyrovnali, ale pozorně bránící hosté jim toho moc nedovolili. Až v závěru poločasu se protáhl obranou Soběhrd kapitán Pavel Němec a akci zakončil přesnou střelou k tyči Milan Střihavka – 1 : 1.

I ve druhém poločase se hrálo svižně. Více vidět byli domácí, hosté hrozili z brejků. Nejdůležitější momenty zápasu viděli diváci v závěru zápasu. Nejdříve nastřeli Černý tyč domácí branky, na druhé straně orazítkoval Němec břevno. A když v poslední minutě nebyl uznán domácím po pěkné akci gól z milimetrového ofsajdu, skončil zápas spravedlivou remízou.