Vrchotovy Janovice  -  SK Chocerady      5 : 2   (3 : 1)

Branky: Psota M.- 2, Suchan S., Rezek M., Střihavka M. – Kadlec T., Heřman

Sestava Vrchotovy Janovice:

Vávra T. - Trojan J. (61´ Zeman J.), Kadlec J., Slabý R., Čedík D., Suchan S. (64´ Rouš V.), Hrdlovič R., Střihavka M., Rezek M., Psota M., Novotný J. “K“

Sestava SK Chocerady:

Tomas D. - Benák J. “K“, Javůrek L., Pospíšil O., Klír M. (56´ Heřman Z.), Krch D., Pešta T., Pavlíček V., Kadlec T., Kuželka V., Tůma M. (46´ Drazdík J.)

Domácí začali utkání náporem a v úvodu zápasu promarnili dvě jasné gólové šance. Mladého brankáře Chocerad překonal v další „gólovce“ v 6. min.  M. Psota – 1 : 0. Hosté byli i nadále pod neustálým tlakem a skóre posunul ve 24. min. Standa Suchan, který uklidil míč do branky po centru J. Novotného. Z ničeho nic ale udeřilo na druhé straně. Tomáš Kadlec nádhernou střelou do šibenice snížil ve 26. min. na 2 : 1. Domácí se nadále stále tlačili před branku Chocerad, ale nepřesnost v koncovce byla přímo neuvěřitelná. Až před koncem prvního dějství zahrával Rezek rohový kop a  zatočil míč  přímo do branky – 3 : 1.

Druhý poločas měl stejný obraz jako první. Hosté bránili v hlubokém bloku a soustředili se pouze na brejky. Z ojedinělé akce se v 59.min. odrazil míč k volnému Heřmanovi, který lobem „ala Poborský“ snížil na 3 : 2. Domácí odpověděli hned záhy. V 64. min. posunul skóre po rohovém kopu svým druhým gólem Marek Psota - 4 : 2. V dalších minutách viděli diváci stejný obraz jako v poločase prvním - domácí zahazovali opět jednu šanci za druhou. Konečný stav zápasu upravil v 82. min. Milan Střihavka, který zakončil rychlou a přesnou  fotbalovou akci střelou z malého vápna – 5 : 2.