VRCHOTOVY  JANOVICE  -   PŘESTAVLKY   1 : 3 ( 1 : 2)

Branky : 43. Novotný, - 13. Pohůnek, 20.,57. Benák,

Sochůrek(75´Turovský),Rezek,Novotný,Němec „K“(81´Bursík),

Přestavlky :

Šach- Kroulík,Moravec,Pantoflíček P. ,Kondáš „K“,Podhorský(85´Pfeffer),Kačírek

Braný,Pohůnek, Brambora,Benák

Že není každou neděli posvícení jsme se všichni přesvědčili v zápase 13.kola. Naši hráči vstoupili do zápasu až příliš vlažně,jakoby čekali,že se  nepříjemný,ale fotbalový soupeř  porazí sám.Hosté ,i bez kanonýra Mrázka, pohnuli stavem zápasu ve 13.minutě. V pokutovém území se otočil s míčem minimálně stokilový Pohůnek Kolem Davida Čedíka a českým bodlem poslal míč za tyč – 0: 1.  O několik minut se situace opakovala. Benák se na pokutovém puntíku otočil kolem dvojice bránících hráčů a střelou přes nohu Tomáše Vávry posla hosty do dvoubrankového vedení.I přes celou řadu nepřesností se naši hráči snažili o úpravu skóre zápasu. Brankáře Šacha vyzkoušel nejdříve  Pavel Němec, poté i Standa Suchan ,ale ke kýženému gólu to stále nevedlo. Až ve 43.minutě si za obranu naběhl Michal Rezek a centr na malé vápno doklepával do sítě Honza Novotný – 1 : 2.

Začátek druhého poločasu naznačil, že se naše mužstvo dostává do tempa. Hráči byli vidět více na míči než v prvním poločase a zdálo se, že by zápas mohl směřovat alespoň k remíze. Pozorně bránící zóna v čele s Kondášem ale chybu neudělala. Naopak udeřilo na druhé straně . Po zbytečné ztrátě míče a hlavně  nedohraném   souboji Jirky Trojana se otevřel  před Tomášem Vávrou doslova Václavák a Benák zvýšil pohodlně na 1 : 3.Poté se již zápas dohrával . Hosté se nikam nehnali,a naši hráči,po nejhorším podzimním výkonu, odešli se svěšenými hlavami.