VRCHOTOVY  JANOVICE  -   POPOVICE   5 :1 ( 2 :1)

Rozhodčí :  Černý Karel - Kulhavý Kamil,Chmelař Daniel,

Branky : 3. a 18. Zeman, 68.,78.,87. Novotný,

Vávra – Suchan,Trojan,Čedík, Rezek „K“,Slabý,Střihavka,Sochůrek,Rouš(73.Kahoun J.)

Novotný,Zeman(80.Turovský),

Popovice :

Vejvoda – Hovorka Jiří ,Páv,Kašpar, Kaucký J., Heřmánek M., Šach, Kaucký V., Žížala

Matuška“K“,Heřmánek P.(73.Hovorka Jakub),

Začátek zápasu vyšel lépe domácímu týmu. Již ve 3.minutě se před brankou Popovic prosadil Zeman a poslal domácí tým do vedení – 1 : 0 . V 18.min. neudržel brankář Vejvoda střelu Sochůrka a dobíhající Zeman skóroval podruhé- 2 : 0. Posléze hosté hru opticky vyrovnali, ale jejich akce končily před pokutovým územím,nebo na rukavicích brankáře Vávry. Stav zápasu se  měnil až  ve 31.minutě. V pokutovém území domácího týmu se prosadil Páv a přízemní střelou k tyči snížil na 2 : 1. V závěru poločasu zahrávali hosté sérii rohových kopů,které ale zůstaly nevyužity. Do druhého dějství vstoupili hosté se snahou o vyrovnání. Domácí defenzíva ale pečlivě střežila jak kanonýra Matušku,tak i Pavla Heřmánka,kteří se do gólového zakončení nedostali a střely ze střední vzdálenosti pochytal pozorný Vávra. Domácí odpovídali  rychlými brejky. V 68.min.se středem otevřené popovické obrany protáhl Novotný a přízemní střelou zvýšil na 3 : 1. V 78.min. předvedli domácí v pokutovém území hlavičkový biliár,který zakončil dorážkou do sítě Novotný – 4 : 1.   Od tohoto okamžiku byli hosté již bezzubí  a  v samotném závěru utkání  ještě jednou  inkasovali. Akci založenou Rezkem zakončil před brankou Novotný a pečetil tak zaslouženou domácí výhru. Tu mohl navýšit v poslední minutě Střihavka, ale z malého vápna netrefil zívající branku Popovic.