VRCHOTOVY  JANOVICE  -   JANKOV   3 : 0 ( 0 :0)

Rozhodčí :  Murgač Ladislav, - Kulhavý Kamil, Drnec Pavel,

Novotný,Němec„K“,Zeman(72.Rouš),

Jankov :

Málek- Čermák D.,Brabenec,Peroutka,Vrzal,Zach,Mrázek(18.Čermák M.)

Balík,Skála„K“,Ždych,Krška(63.Zajíc),

Od začátku zápasu se, před početnou diváckou kulisou, hrál pohledný kombinační fotbal. Jako první zahrozili hosté ,ale Zachovu střelu stačil zablokovat na hranici pokutového území Trojan. Na druhé straně zahrozil po rohovém kopu hlavou domácí kapitán Němec. I nadále nebylo o kombinační akce nouze. Hostující ofenzíva dostala  ale trhlinu v 18.minutě zápasu. Pro zranění kolena musel střídat Mrázek a domácí začínali mít více hru pod kontrolou. Hrálo se ale převážně více mezi šestnáctkami a do kabin  šla obě mužstva za nerozhodného stavu.

Do druhého dějství vstoupili lépe domácí.  Na dlouhý nákop za obranu si naběhl Rezek a střelou na první tyč poslal domácí do vedení.  V polovině druhého poločasu udeřili opět domácí. Souboj s hostujícím bekem vyhrál Novotný a střelou přes celou branku rozvlnil síť podruhé. O několik minut později zakončil spolupráci Sochůrka a Němce před brankou Zeman a zvýšil stav zápasu na 3 : 0.  Hosté poté přeskupili svoje řady, na hrot se vysunul Tomáš Balík, ale ten na vše směrem dopředu nestačil. Domácí vítězství, po kolektivní hře, bylo zcela zasloužené.