Středočeský KFS, OFS Benešov

Vrchotovy Janovice - Dolní Kralovice

16.05.2019 20:48

VRCHOTOVY JANOVICE – DOLNÍ KRALOVICE 4:1

Úvod zápasu patřil domácím, kteří byli více v pohybu a dařila se jim i kombinace. Z toho vyplynula i první šance tohoto utkání. V 6. minutě nastřelil Milan Střihavka tyč hostující svatyně. Ve 20. minutě, bylo v domácích řadách již veseleji. Po rohovém kopu se dostal odražený míč k Antonínu Sochůrkovi, který si před brankářem věděl rady – 1:0. V další šanci se objevil ve 30. minutě Jan Novotný, ale naservírovaný míč nedokázal procedit přes několik hráčů stojících na brankové čáře. Ve 38. minutě se skóre zápasu posunulo. Po kombinační akci s Pavlem Němcem nastřelil Sochůrek další tyč, ale vzorně dobíhající Jan Novotný bombou pod břevno zvýšil na 2:0.

V úvodu druhého poločasu domácí trochu zaspali. Hosté toho využili a po přesně zahraném trestném kopu snížil hlavou Vojtěch Vošický – 2:1. Domácí ale odpověděli v 60. minutě. Hostující ofsajdová past na pravé straně obrany zaspala a Pavel Němec zvýšil po sólu na 3:1. V závěru zápasu zahrávali domácí přímý volný kop v podání Václava Rouše a zcela volný Antonín Sochůrek pečetil výsledek zápasu – 4:1.

Branky: 20. a 86. A. Sochůrek, 38. J. Novotný, 60. P. Němec – 51. V. Vošický. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Vrch. Janovice: Vávra – Trojan, Střihavka (12. Křemen), M. Fišer (80. Rouš), Suchan, Novotný (90. D. Fišer), Linhart, Sochůrek (86. Dvořák), Němec, Hrdlovič (80. Kleňha), Pešta.

D. Kralovice: Doležal – Kotrč, Bystričan, Lebeda, J. Dvořák, Doležal, Marušák, Vošický, M. Dvořák, Maršoun, Anděl.