VOTICE „B“  -  VRCHOTOVY  JANOVICE     1 : 2 ( 1 : 1)

Sestava  –  1.poločas:

Vávra,  – Suchan,Trojan Hrdlovič,Čedík, Rouš,Střihavka ,Sochůrek A., Dvořák ml.,Novotný, Sochůrek M.,

Sestava  –  2.poločas

Vávra – Suchan,Trojan ,Slabý, Bursík, Střihavka ,Hrdlovič,Sochůrek A.,Dvořák ml., Novotný,Sochůrek M.,

V dalším přípravném zápase nebylo naše mužstvo opět kompletní.Chyběli nemocní Němec a Szekér ,pro studijní důvody Rezek, po Zemanovi jakoby se slehla zem !!!!!! První poločas byl poměrně vyrovnaný, hrálo se spíše od vápna k vápnu . První gólovku neproměnil Honza Novotný, na druhé straně  důsledný Munkači poslal domácí do vedení 0 : 1. Před poločasem vyrovnal pohotovou střelou zpoza šestnáctky Matěj Sochůrek a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase ovládlo naše mužstvo hru a před brankou votického béčka nebyla nouze o gólové šance. V  brance ale doslova kouzlil mladý Štěpán Budil,mnohokrát mu pomohla ale nedbalost v zakončení ze strany našich hráčů. Zvláště Honza Novotný, Milan Střihavka  nemohou po zimní přestávce najít střelecké kopačky. Branky jsme se ale nakonec dočkali. Po přesném centru od  Robina Hrdloviče se hlavou trefil mladý Petr Dvořák – 1 : 2. Zápas řídil s přehledem a v pohodě Milan Macháček.