07.09.2017 17:55

Olbramovice „A“ - Vrchotovy Janovice –  3 : 1 (2 : 1)

Branky:  Sochůrek A.,

Sestava:Bursík M.-Trojan J.,Zeman J.,Suchan S.,Čedík D.(70´Szekér),Střihavka M.(64´Rouš V.), Havlín Milan(80´Turovský D.),Sochůrek A.,Rezek M.,Němec P.,Novotný J.,

V okresním derby jsme před slušnou diváckou návštěvou zaskočili domácí aktivním nástupem. Do 20.min. jsme si vypracovali dvě gólové tutovky,které ovšem Pavel Němec  po kombinaci s Honzou Novotným neproměnil. Poté domácí hru vyrovnali ale v první šanci ztroskotal Horčička na výborně chytajícím Bursíkovi. Ve 36.min. se před pokutovým územím domácích uvolnil Tonda Sochůrek a trefil míč přesně k tyči – 0 : 1. Domácí se ale rychle oklepali. Po rozehrání dostali  až moc volného prostoru !!!!!. Náš bývalý  hráč Michal Písařík(po přestupu z Votic ve službách Olbramovic) našel v pokutovém území (možná na hranici ofsajdového postavení)  zcela volného Horčičku,který vyrovnal na 1 : 1. O několik minut domácí zápas otočili. Po zcela zbytečné ztrátě míče!!!!! se před naším pokutovým územím uvolnil  Šach a zacílil přesně – 2 : 1.  V závěru poločasu jsme přežili další závar, po kterém nás před další pohromou zachránila konstrukce branky.

Do druhého dějství vstoupili lépe domácí. Nejdříve nebezpečně hlavičkoval agilní Písařík, za několik minut však naše obrana nevyřešila zcela naprosto jednoduchou situaci!!!!!!  Žákovskou chybu a možná že ani ne žákovskou potrestal domácí Karda přesnou střelou do šibenice –   3 : 1. Naše mužstvo se v dalším průběhu jen těžko dostávalo do hry. Obrana zbytečně“roztahovala“ hru, nedokázali jsme dostat míč od krajních záložníků před branku soupeře a mít možnost ke zkorigování výsledu. To vše vyhovovalo domácím, kteří měli hodně prostoru a více drželi míč na svých kopačkách. Ke slovu jsme se dostali až v závěrečných minutách zápasu. Nejdříve brankář Malík vytáhl hlavičku Honzy Novotného, po úniku po pravé straně vystřelil Standa Suchan velice nepřesně. V 89.min. nařídil hlavní rozhodčí proti domácím pokutový kop po faulu na Tondu Sochůrka,aby poté svůj verdikt změnil !!!!.  Asistent rozhodčího pan Šonský signalizoval vehementně postavení mimo hru hráče,který nebyl vůbec součástí hry….. Co říci závěrem ? Škoda neproměněných šancí v úvodu zápasu,škoda chyb v defenzívě ,u některých hráčů chyběla  myšlenka a větší nasazení !!!!!!. Třetí zápas v derby se nám opět nevyvedl !!!!!!!!!!