Sokol KondracVrchotovy Janovice        3 : 2    (1 : 0)

Sestava Vrchotovy Janovice: Vávra T.- Trojan J., Zeman J., Hrdlovič R., Suchan S., Čedík D., Střihavka M., Slabý R., Rezek M., Psota M., Novotný J.

Branky: Slabý R., Rouš V.

Střídal: Rouš V.

Po průtrži mračen, která se přehnala v sobotu v noci přes vlašimsko, se přátelský zápas odehrál v neděli 19. března od 17 hod. na umělé trávě ve Vlašimi. Naše mužstvo začalo zápas aktivně a v průběhu prvního poločasu si vypracovalo dvě brankové šance. Přímý volný kop Robina Hrdloviče vyrazil brankář Vejvoda (posila Kondrace z Teplýšovic) jenom před sebe a Marek Psota nedokázal usměrnit míč do sitě.  V další gólovce se objevil stejný hráč po úniku Honzy Novotného, ale opět nezamířil přesně. Ve 43. min. si vzali slovo „domácí“ a střela zpoza šestnáctky skončila v šibenici naší branky - 1 : 0.

Druhý poločas začali aktivně kondračští, ale po několika minutách naše mužstvo hru vyrovnalo. Blízko k vyrovnání měl Honza Novotný, ale obránce s pomocí faulu šanci našeho útočníka zpacifikoval. Na druhé straně využili domácí špatnou rozehrávku v naší defenzívě a lacino zvýšili na 2 : 0. Ihned z protiútoku kontrovalo naše mužstvo. Centr Michala Rezka z levé strany sklepl Standa Suchan pro Romana Slabého a ten se nemýlil - 2 : 1. Naše mužstvo se hnalo za vyrovnáním. Nejdříve mohl vyrovnat opět Marek Psota, ale po samostatném úniku opět netrefil branku soupeře. V samotném závěru nejdříve „lízl“ Venda Rouš hlavou centr Romana Slabého a srovnal skóre - 2 : 2, ale poslední slovo měli  domácí. V 90. min. střelou za tyč upravili na konečných 3 : 2.