Středočeský KFS, OFS Benešov

Jankov - Vrchotovy Janovice

09.05.2019 20:43

JANKOV – VRCHOTOVY JANOVICE 2:0

Další domácí zápas Jankova se proměnil v přehlídku neproměněných šancí. Hned od úvodu utkání domácí nastoupili ve vysoké aktivitě a za prvních 15 minut mohli s přehledem vést minimálně 3:0. Ale v síti skončila pouze rychlá kombinační akce po pravé straně hřiště, kterou zakončil Svoboda. I nadále domácí měli převahu na hřišti a vypracovávali si šance, ale branka byla pro ně zakletá. Hosté se za celý poločas dostali pouze do dvou slibných akci, které si pohlídal domácí brankář Málek. A tak první poločas skončil pouze 1:0.

Druhý poločas pokračoval přesně v režii prvního. Šance Němečka, Svobody, Říhy, Skály, kdy před nimi zbyl pouze brankář, volala po gólech. Zvýšení a uklidnění přinesla pak střela Milana Jonszty v 66. minutě z hranice velkého vápna, která zapadla za pravou tyč – 2:0. Až do konce zápasu pak domácí měli zápas pod kontrolou a protože neproměnili další vyložené šance, tak zápas skončil 2:0.

Branky: 7. M. Svoboda, 69. M. Jonszta. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Jankov: Málek – Čermák, Svoboda, Vrzal, Zach (88. Brabenec), Říha, Jonszta (83. Ždych), Balík, Skála, Němeček, Zajíc (77. Peroutka).

Vrch. Janovice: Vávra – Trojan, Střihavka (82. D. Fišer), M. Fišer, Suchan (30. Křemen), Novotný, Sochůrek, Němec, Hrdlovič (61. Rouš), Pešta, Čedík (77. Bursík).