Dolní Kralovice  „A“ - Vrchotovy Janovice –  0 : 4 (0 : 1)

Branky:  Novotný J.-2, Střihavka M.,Němec P.,

ČK : Roháč (D.Kralovice)

Sestava :Vávra- Suchan S.,Trojan J.,Čedík D.,Rezek M.,Střihavka M.,Slabý R.

Němec P.“K“,Bursík M.,Rouš V.,Novotný J.,

K sobotnímu „výletu“ do Dolních Kralovic odjíždělo, jak sami podle sestavy poznáte, pouze 11 hráčů. K chybějícím Sochůrkovi , Zemanovi,Turovskému se ještě“přidal“Szekér,kterého zradilo při cestě k Vlašimi auto.  I přesto bylo vidět na mužstvu odhodlání odčinit domácí porážku s Neveklovem . Úvod zápasu to plně potvrdil. Již ve 4.minutě si Pavel Němec pohrál s domácí obranou,vybídl ke skórování Honzu Novotného,který na první tyči propálil domácího brankáře – 0 : 1. I nadále jsme hráli velice chytře a rychlými brejky se dostávali do šancí,které ale převážně končily v náruči domácího brankáře. Za zmínku stojí únik a centr Honzy Novotného na Pavla Němce, který pálil přímo z jedné. Míč prolétl těsně kolem spojnice kralovické branky.

Druhé dějství jsme začali opět efektivně . Uprostřed hřiště jsme  nedali „čuchnout“ domácí záložní řadě a na kopačky domácích hráčů se začala snášet nervozita . V 52.min. „sestřelil“    domácí Roháč bez míče našeho Vendu Rouše a po druhé žluté se šel předčasně sprchovat. (Po tomto zákroku se  mohl domácí hráč červenat rovnou!!!) Přesilovku jsme využili záhy. V 54.min. nechal Milan Střihavka za zády celou obranu a s přehledem posunul skóre zápasu na 0 : 2. Další radost do řad našich věrných diváků mohl přidat o několik minut Honza Novotný ,ale jeho bleskurychlý brejk domácí brankář vychytal.  V 61.min to už v našem malém diváckém kotli  radostně vybuchlo. Po vzorně provedeném autovém vhazování Standy Suchana a přesném centru Honzy Novotného se  trefil  Pavel Němec z jedné přesně  - 0 : 3. V 71.min. po rychlé kombinační akci utekl domácí obraně Honza Novotný a podél brankáře upravil  na konečných 0 : 4. Vítězství našeho mužstva  bylo zcela zasloužené.